lett2000

lvruen

Par firmu


Directorate General Customs and Taxation © European Union, 2007-2010

SIA LETT 2000 ir saņēmusi AEO (Atzītā komersanta) sertifikātu, kas stājas spēkā no 2010.gada 28. decembra. SIA LETT 2000 ir Muitas procedūru vienkāršojumu/drošības un drošuma, t.i. apvienotais AEO sertifikāts.

SIA Lett2000 ir dibināta 2000.gada maijā un no tā laika darbojas starptautiskajā lidostā „Rīga”.

Mēs esam transporta un ekspedīcijas kompānija un piedāvājam pilnu transporta un loģistikas pakalpojumu klāstu: regulārus pilno un salikto kravu sauszemes pārvadājumus, avio kravu pārvadājumus, bīstamo kravu formēšanu , konteineru un salikto jūras kravu pārvadājumus.

Tāpat mēs piedāvājam arī muitas formalitāšu pakalpojumus un citus pakalpojumus, kas nepieciešami pirmsmuitošanas darbību veikšanai. Mēs atbrīvosim jūsu darbiniekus no nepieciešamības atrasties muitas iestādēs, iesniedzot muitas deklarācijas vai veicot pirmsmuitošanas darbības.

Mēs strādājam ar ļoti plašu kombinētās nomenklatūras preču diapazonu, tāpēc varēsim jums palīdzēt piemeklēt pareizāko preču kodu jūsu precei.

Palīdzēsim nokārtot formalitātes, kas saistītas ar Sanitāro robežinspekciju, Vides ministrijas Dabas aizsardzības pārvaldi, LR ĀM Stratēģiskas nozīmes preču kontroles nodaļu un citām institūcijām, kuru atļauja ir nepieciešama jūsu preču atmuitošanai.

Ja ir nepieciešams – varam jūsu kravu arī piegādāt jūsu norādītajā adresē, jums izdevīgā laikā. Ja vēlaties kravu eksportēt – atliek tikai pazvanīt vai atrakstīt – mēs atbrauksim pēc kravas un nogādāsim to jūsu preču saņēmējam.